Car Garage Fun

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 30.11
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Araba tutkunlarının bağımlısı olacağı bu mükemmel özellikleri olan eğitici oyuna siz de sahip olun.

 Araba tutkunlarının vazgeçemeyeceği oyunlar arasına girmeyi başaracak olan bu yepyeni oyun sizler için üretildi. Pek çok farklı renk ve modelde arabanın bulunduğu bu oyunda tüm sorumluluk size ait. En sevdiğiniz model arabayı seçin ve bakımını yapın. Her yerini dikkatlice inceleme şansına sahip olacağınız bu mükemmel arabalar artık sizin. En sevdiğiniz arabanın tüm özelliklerini öğrenmek onun bakımıyla ilgilenmek ve arabanın sorumluluğunu üstlenmek artık hayal değil. Bu oyun ile artık her şeyiyle size ait olan bir arabanız olacak. Bir sürü araba modelinin içinde seçim yapmak sizi zorlayabilir.

 Özellikle çocuklar için üretilmiş olan bu eğitici oyunun pek çok yararlı özelliği bulunmaktadır. Çocuklara sorumluluk alma duygusunu geliştiren bu oyun onların eğlenceli zaman geçirmesini de sağlayacak. Birbirinden farklı bölümlere sahip olan bu oyunda araba bakımı, araba temizliği ve araba model seçimi gibi pek çok bölüm bulunmakta. Çocukların her birini zevkle oynayacağı bu oyunların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştır.

 Araba meraklılarının keyifle oynayacağı bu eğitici oyuna siz de hemen ücretsiz bir şekilde sahip olun. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun ile boş zamanlarınızı neşelendirin. 

Car Garage Fun indir